Prague Cello Quartet - 15. 2. 2020 v Litomyšl

V sobotu 15. února zavítá do Litomyšle na svém Broadway Tour hudební uskupení Prague Cello Quartet a od 19:00 vystoupí v zámecké jízdárně. Pro velký zájem se přidal ještě koncert od 15:00.

V České republice zcela unikátní soubor čtyř mladých violoncellistů Prague Cello Quartet objede s BROADWAY Tour v únoru a březnu 2020 jedenáct měst České republiky! Nenechte si ujít originální podání melodií ze slavných muzikálů Fantom opery, Bídníci, Jesus Christ Superstar a další.
Prague Cello Quartet koncertuje pro potěšení své i stále četnějšího publika od roku 2006 a do dnešního dne má na svém kontě přes 700 koncertů v doma a v blízkém i vzdálenějším světě.
Úspěch prvního velkého turné HAPPY Tour 2019 inspiroval členy k plánům ještě většího Broadway Tour 2020 (Litomyšl, Plzeň, Liberec, Zlín, Hradec Králové, Ostrava, Třebíč, Olomouc, Brno, Praha, České Budějovice).
PCQ jsou také skvělými producenty a aktéry svých klipů. První velký videoklip Fantom opery nasbíral během prvního roku 12 miliónů zhlédnutí. V letošním roce vzniká již třetí klip – odhalení překvapení se dočkáte právě na koncertech Broadway Tour.
Poslechněte si Vaše oblíbené písničky v originálním provedení čtyř violoncell.

Vstupné: 320 - 500 Kč

web-2