Monika Absolonová: Bez řečí - 5. 9. 2020 v Litomyšli

V sobotu 5. září bude mít od 19:00 ve Smetanově domě koncert královna českých muzikálových jevišť Monika Absolonová za doprovodu skvělého pianisty Ondřeje Hájka. V rámci tohoto hudebního setkání zazní skladby z muzikálových představení, kterých se držitelka Cen Thálie zhostila nejen na pražských divadelních prknech. Chybět nebudou ani důvěrně známé a oblíbené skladby z Evity a Funny Girl, které Monika doplní o hity ze svého repertoáru.

Vstupné: 370 - 540 Kč  

Vracovjáci a Dechový orchestr SD - 21. 4. 2020 v Litomyšli

Dechový orchestr Smetanova domu v Litomyšli připravil svůj další podzimní koncert a sice na úterý 21. dubna od 19:00 ve Smetanově domě. Pod taktovkou dirigenta Jiřího Tomáška orchestr zahraje celou škálu skladeb a písní různých žánrů a stylů. Zazní skladby z pokladnice autorů dechového repertoáru a také skladby autorů soudobé koncertní hudby. Program ve druhé části koncertu bude tentokrát ozdoben spoluúčinkováním velmi známé a populární slovácké dechovky Vracovjáci.

4 tenoři - 12. 5. 2020 v Litomyšli

V úterý 12. května se ve Smetanově domě od 19:00 uskuteční koncert s názvem 4 Tenoři. V litomyšlské premiéře muzikálového gala účinkují Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Dále se představí exkluzivní hosté: Natálie Grossová a Bohuš Matuš. Doprovází Unique Quartet s hudebním doprovodem.

Mig 21 - 9. 4. 2020 ve Svitavách

Ve čtvrtek 9. dubna se od 20:30 ve svitavské Fabrice koná koncert skupiny Mig 21. To je česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pvel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara).

Vstupné: 378 Kč v předprodeji / 420 Kč na místě

Tři sestry - 27. 3. 2020 v Litomyšli

Koncert se koná v pátek 27. března od 20:00 v Music Clubu Kotelna. Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Jako host vystoupí kapely Synové výčepu.

Vstupné: 450 Kč

Tančíme s Míšou - 1. 3. 2020 v Litomyšli

Pořad s názvem "Cestujeme za zvířátky" se uskuteční v neděli 1. března od 15:00 ve Smetanově domě. Míša Růžičková se svojí písničkovou šou přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tématického zaměření pořadu. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Ladislav Špaček: Etiketa není věda - 14. 4. 2020 v Litomyšli

Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu. Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu? Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc: Budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná.