Koncert pro tu chvíli III - 6. 12. 2019 v Litomyšli

V sobotu 6. prosince se ve Smetanově domě od 20:19 uskuteční předvánoční Koncert pro tu chvíli III. Své autorské písně Vám zazpívá Dagmar Krpčiarová společně se svojí kapelou ONIC. Hosty večera budou skvělá lektorka zpěvu, zpěvačka a autorka nově vznikajícího muzikálu Jana Klusoňová. Dále se můžete těšit na slovenskou hudebnici Márii Mizerákovou, která bravurně ovládá hru na cimbál.

Olympic - 24. 4. 2020 v Litomyšli

Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic se uskuteční v pátek 24. dubna od 19:00 ve Smetanově domě. Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních tří alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků a Souhvězdí romantiků. Samozřejmě, že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

Vstupné: 590 - 690 Kč

Léčivé divadlo Gabriely Filippi - 4. 12. 2019 v Litomyšli

Ve středu 4. prosince se ve Smetanově domě od 18:00 koná divadelní představení Léčivého divadla Gabriely Filippi Dar z nebes. Muzikálové představení Dar z nebes vzniklo na motivy stejnojmenného knižního bestselleru. Strhujícím způsobem zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po životě. Jaké to tam jednoho dne bude? Jaké filmy se promítají v kině života?

Marian Vojtko - 7. 12. 2019 v Litomyšli

V sobotu 7. prosince se v Chrámu Nalezení sv. Kříže v Litomyšli od 16:00 koná adventní benefiční kocnert Mariana Vojtka za doprovodu symfonického tělesa Prague Lecian Strings pod vedením Kryštofa Leciana.