V sobotu 21. 9. 2019 máme otevřeno do 16:00

V sobotu 21. září se na Smetanově náměstí koná Starodávný jarmark. V tento den budeme mít infocentrum na náměstí otevřeno od 9:00 do 16:00. Více o jarmarku se dozvíte zde.

Jsme nejoblíbenější informační centrum v kraji

Děkujeme všem, kteří nám poslali hlas v anketě "Oblíbené informační centrum Litomyšl 2019 v Pardubickém kraji". Vaší zásluhou jsme zvítězili a tím obhájili prvenstí z roku 2018. Budeme se i nadále snažit Vám v infocentru maximálně vyhovět. Více o anketě, která probíhala od 21. 6. do 31.8.2019, se dozvíte zde.

Kam v Litomyšli v srpnu 2019?

Kino, koncerty, párty, výstavy a mnoho dalších pozvánek na akce nejen v Litomyšli najdete zde. V srpnu bude na Toulovcově náměstí každý pátek pohádka a koncert. Každou prázdninovou středu pak živá hudba v parku u Smetanova domu. Více informací o akcích v Litomyšli se dozvíte v kalendáři akcí na webu města.

Kam v Litomyšli v červenci 2019?

Kino, koncerty, párty, výstavy a mnoho dalších pozvánek na akce nejen v Litomyšli najdete zde. V červenci a srpnu bude na Toulovcově náměstí každý pátek pohádka a koncert. Od 10. července pak každou prázdninovou středu živá hudba v parku u Smetanova domu. Více informací o akcích v Litomyšli se dozvíte v kalendáři akcí na webu města.