ICden-leto
ICnoc
ICpult
ICza1leto
ICza21
ICza31
ICzedveri

csks rgb resize

Přihlášení

Informační centrum na letošní turistickou sezónu připravilo ve spolupráci s množstvím litomyšlských podnikatelů a dalších subjektů novinku. Tou je turistická slevová knížka „Užijte si Litomyšl“, která má ambici turisty do Litomyšle nejen přilákat, ale také je ve městě udržet více než jeden den. Proto v rámci slevové knížky nabízí přes 40 subjektů více než 60 různých slev nebo výhodných nabídek.

Uživatelé této slevové knížky mohou slevy či výhody čerpat až do konce roku 2014. Lze tedy předpokládat, že pokud si v letošním roce někdo slevovou knížku v Litomyšli pořídí a nestihne vyčerpat všechny slevy, vrátí se i příští rok, aby o některé výhody nepřišel.

Malý sešitek o velikosti vizitky 9 x 5 cm obsahuje slevy přehledně seřazené do kategorií: ubytování, stravování, kavárny, sport a wellness, specializované prodejny a služby, muzea, galerie a výstavy. Zájemci o slevovou knížku naleznou slevy na vstupy do památek jako je litomyšlský zámek, Červená věž, Portmoneum, nově otevřené muzeum panenek a dalších. Z ostatních kategorií se mohou návštěvníci města těšit na slevy v restauracích, hotelech a penzionech, zvýhodněný vstup do bazénu, fitcentra, výhody v kavárnách, vinarnách a různých místních obchodech a obchůdcích se suvenýry a specializovaným zbožím.

Na rozdíl od jiných podobných slevových akcí nebude brožurka rozdávána zdarma, ale bude prodejná. Turista si ji koupí za třicet korun v některém z prodejních míst a poté může po celé dvě sezóny čerpat slevy. Sleva je vyčerpána ve chvíli, kdy provozovatel zařízení, které slevu nabízí, z knížky vytrhne příslušný kupón.

Cílem celého projektu „Užijte si Litomyšl“ je hlavně podpořit cestovní ruch ve městě, místní podnikatele a další subjekty , aby se zvedla jejich návštěvnost a také aby byli spokojeni návštěvníci, kteří kromě návštěvy krásných litomyšlských památek získají výhody u místních ubytovatelů, restauratérů a prodejců.


Pomozte nám být lepší!

 

 

Které další služby byste uvítali v našem infocentru?

 

 

Odpovědět

  

    


 Certifikat 2015

 

Otevírací doba

říjen - březen

Po - Pá:

So:
Ne:

08:30 - 17:00
09:00 - 12:00
    zavřeno

litomysl 12x jinak

  Asociace turistických informačních center ČR Českomoravské pomezí  Dovolená ve Východních Čechách

Kraj Smetany a Martinů    Made in Litomyšl    České dědictví UNESCO 


Copyright © 2015. All Rights Reserved.